Contactgegevens

Lhomme Tools & Fasteners bvba

Seinhuisstraat 5 b4 - poort 0331 - 3600 Genk

Ondernemingsnummer: BE 0466.934.739

T   089 71 66 61
@  info@lhommetools.be

PLAN JE ROUTE

CEO:

Robert Lhomme,
0478/20.55.86
robert@lhommetools.be

MEDEWERKERS BINNENDIENST

Rita Vandormael, rita@lhommetools.be
Financieel & HR

Ann-Sofie Lhomme, ann-sofie@lhommetools.be
COO

Luc Palmans, luc@lhommetools.be
Marketing & ondersteuning buitendienst

Ron Crommen, magazijn@lhommetools.be
Magazijn & technische ondersteuning

Roel Henno roel@lhommetools.be
Magazijn & technische ondersteuning

Céderic Smets, cederics@lhommetools.be
Magazijnier

Contactformulier

image-captcha

Met deze code voorkomen we berichten van spamrobots.

Profile Image

Plan je route